Orientalny serwis ChinskiePrzepisy.pl

Sushi-Sklep.pl

Jagody Owoce Goji Zastosowanie

Owoce goji zastosowanie, czyli w jaki sposób spożywać najzdrowsze owoce świata, aby smakowały, a ich właściwości lecznicze wspomagały nasz organizm.

W dzisiejszych czasach jagody goji stanowią podstawę w diecie osób dbających o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie. Owoce goji wspomagają leczenie wielu dolegliwości dlatego znalazły tak szerokie zastosowanie w dietetyce oraz medycynie naturalnej. Jakiś czas temu nie były jeszcze tak znane, dziś nawet „gwiazdy” wprowadziły je do swojej diety. Pozytywne działanie jagód stosunkowo niedawno, zostało uświadomione Europejczykom oraz Amerykanom, w Chinach spożywane są już od wieków.

Jagody Goji
Jagody Goji Zastosowanie
– sposoby na spożywanie najzdrowszych owoców świata. Goji można jeść w formie suszonej, wyglądają bardzo podobnie do rodzinek. Można je w ten sposób dodawać do różnych posiłków np. : ciast, zup, potraw obiadowych, dań z ryżem, do płatków śniadaniowych, do jogurtu naturalnego. Owoce goji należy przepłukać ciepłą wodą, często są sklejone, po opłukaniu oddzielą się od siebie.

Goji znajdują również swoje zastosowanie w formie soków, koncentratów, ekstraktów. Przetworzone jagody zachowują swoje wartości odżywcze, a w smaku są bardzo dobre. Naturalne soki z goji polecane są dla każdego, w szczególności dla dzieci. Wzmacniają organizm, odporność, dostarczają nam niezbędnych witamin oraz minerałów.

Jagody goji można zakupić w naszym sklepie internetowym klikając tutaj.

Jagody Owoce Goji Zastosowanie

Komentarze   

 
+3 #3 Alicja 2014-04-05 12:59
Po 2 miesiącach spożywania moje włosy nabrały ciemno-brązoweg o koloru, a siwe prawe wszystkie znikły, są błyszczące, zaznaczam że skończyłam 67 lat
 
 
+1 #2 Matek233 2014-04-02 09:32
Mój ojciec je goji cały czas :)
 
 
+1 #1 Guest 2014-02-25 17:46
tak jest to prawda moja mama po udarze piła sok jest rewelka
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Znajdź Przepis

PrzepisyChinskie.pl
Sushi-Sklep.pl